Szczenięta: oczekujemy maluchów 03.2021

Mamy potwierdzenie, badanie USG wykazało, że Yasminka jest w ciąży, małe Dandie Dinmont Terriery powinny urodzić się około 17-18 marca :) 

Poniżej przedstawiamy rodziców:

Mamą po raz pierwszy zostanie nasza piękna YASMIN Canis Terra: Młodzieżowy Zwycięzca Europy 2019, Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, maść pieprz

Tata nasz wspaniały MORTIMOR Canis Terra: Zwycięzca Klubu, Vice Zwycięzca Europy (Austria EDS Wels 2019), Młodzieżowy Champion Polski , Champion Polski, Grand Champion Polski, Top Dog 2017, maść musztarda.

Mamy nadzieję, że urodzą się maluchy w obu dandusiowych kolorach i  że odziedziczą po rodzicach wspaniałe, przyjazne, radosne charaktery.

Nasze szczenięta, do nowych domów idą w wieku około 10 - 12 tygodnia życia. Dłuższy pobyt z mamą i stadkiem psów pozwoli na ich pełny i wszechstronny rozwój. W tym czasie przejdą przegląd hodowlany, zostaną zaczipowane, trzykrotnie odrobaczone, dwukrotnie zaszczepione.  Nasze maluchy są odchowywane w domu, dobrze socjalizowane, jeżdżą samochodem, poznają nowe miejsca i nowych ludzi, są też wstępnie uczone czystości. Do nowego domu pójdą zaopatrzone w: kopie rodowodów rodziców, metryki Związku Kynologicznego w Polsce , książeczki zdrowia z oraz z wyprawką która pozwoli im na dobrą aklimatyzację w nowych warunkach, a nowym właścicielom ułatwi opiekę nad nimi smile  Sprzedaż szczeniaczka, nie kończy naszego zainteresowania nim, a przyszłych właścicieli w miarę możliwości, staramy się wspierać w przyszłości, służyć radą i pomocą bez względu na wiek psiaka.

I jeszcze poszerzona rodzinka oczekiwanych dzieciaczków: lewej babcia (GARBALAS SYLVIA BORIN w domu Fifi ) centralne miejsce zajmuje przyszła mama YASMIN Canis Terra (Yasminka), po prawicy tata, piękny MORTIMOR Canis Terra (Monti )

Rodowód taty <<< MORTIMOR Canis Terra

Rodowód mamy <<< YASMIN Canis Terra

Zapraszamy do artykułu, w którym opowiadamy o nas i naszej miłości do dandusi : <<< Kilka słów o naszej hodowli .

W oczekiwaniu na kolejne informacje w które mamy nadzieję pojawią się w tej zakładce, zapraszamy do wspomnień i obejrzenia kroniki naszych dzieciaków z miotu Z <<< Szczenięta: miot "Z" ur. 09.08.2020 

Więcej o rasie, charakterze, wymaganiach dowiedzą się Państwo klikając na link: <<< Dandie Dinmont Terrier w pigułce

Zainteresowanych posiadaniem dandusia prosimy o kontakt tel. : 510 175 298, lub poprzez konto na fb facebook.jolanta.miasek